Jauki kaimo turizmo sodyba „Paštys“ įsikūrusi ant ežero kranto, gražiame Davainių kaimo vienkiemyje, Zarasų rajone. Sodyba savo svečiams duris atvėrė 2003 metais.

Sodyba „Paštys“ – tai kaimo turizmo sodyba, norintiems pabūti gamtoje, ežero ir miškų apsuptyje, neatsisakant patogumų ir komforto. Mūsų sodyba puikiai tinkanti ieškančiam, kur švęsti gimtadienius, rengti klasiokų, grupiokų, bendradarbių susitikimus, įmonių seminarus, konferencijas ar tiesiog maloniai ir turiningai praleisti laiką su draugais ir artimaisiais.

Sodyboje yra didelis namas, su erdve patalpa pirmame namo aukšte ir 12 miegamųjų vietų antrąjame. Taip pat 5 atskiri namai po 6 miegamąsias vietas. Kiekviename namelyje yra virtuvėlė, židinys, šaldytuvas, mikrobangų krosnelės, WC.

Sodyboje įrengta pirtis ant ežero kranto. 

Sodybą supa gražus miškas, ežeras ir Šventosios upė. Jūsų laisvalaikiui lauke pastatytos dvi atskiros pavėsinės. Didžioji su lauko židiniu, talpina iki 35-40 žmionių, mažesnioji - 25 žmonėms 

Sodyboje neteks liūdėti ir Jūsų vaikučiams, nes čia jiems įrengta didelė žaidimų aikštelė su sūpynėmis ir karstynėmis. Šalia yra smėlio dėžė.

Aktyviam laisvalaikiui - įkurtos krepšinio, futbolo bei tinklinio aikštelės, yra galimybė po ežerą paplaukioti valtimis, o Šventosios upe - baidarėmis.

Sodyboje, atokiau nuo poilsinių namelių yra nedideli namukai, skirtimi žūklės mėgėjams...